| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Emo,

to je dost otřesný, nemyslela jsem, že v civilizovaným světě může ještě dneska panovat takový tmářství. ~a~ Myslím, že v tomhle zlatý Čechy a že si vůbec neuvědomujeme, jakou svobodu tady v tomhle směru máme.

Pak je ovšem o to pochopitelnější větší citlivost na to, nad čím by člověk v Čechách spíš mávnul rukou (na takový to "vím to, protože to vím") - když to je tak, že ten člověk to tak má SÁM PRO SEBE a mě tím nijak neomezuje, tak mi to může být jedno, akorát se můžu pousmát nad tím "VÍM", ale pokud to znamená "vím pro sebe", tak je to jeho věc. Asi jako (pro věřící - samozřejmě bez toho transcendentálního přesahu) když řeknu "já prostě VÍM, že XY je PRO MĚ ten nejlepší chlap na světě a chci si ho vzít", tak to jde jen těžko zpochybnit a taky proč by to člověk dělal.

Ale jakmile začnu XY (nebo svoje náboženství) byť i jen nepřímo vnucovat těm ostatním, tak je to prostě špatně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.