| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Právě proto je to noční kojení důležité, v noci se vyplavujou kojící hormony víc, než přes den, tak si častým pitím zachovává mlíko. U Stelly jsem jí v noci kolem 11 měsíců dala jednou místo prsa vodu, pchopila a hned usnula, Zoe to nepochopila dodnes. Ale taky ji kojím déle, než se povedlo u Stelly. Takže prostě je normální, že to děcko má někdy obobí, kdy pije co dvě hodiny, ale přečkáš čtvrt rok a bude spát celou noc, fakt. Zoe buď spí celou noc nebo se budí jednou, někdy chce vodu, někdy prso. Asi před měsícem měla týden "vysaj si svou matku", budila se po dvou hodinách jako miminko a po týdnu jsem zjistila, že mi zas mlíko protéká z toho prsa, které je zrovna volné. Ale asi to potřebovala, tak co. Dohodly jsme se, že když je nejmladší, že si zaslouží být rozmazlená a že ty dva roky kojení nezní tak špatně :-)

Evi, aby chlapec nepřekvapil bystrostí a neposlal tě po vou lekcích někam, že radši bude hrát na mobilu hry! :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.