| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milado,

to s tou příležitostí, aby se členové rodiny sešli, beru, to je hezký. Ale jen pokud je to po dohodě se ženichem a nevěstou, případně po vzájemné dohodě všech, co svatbu organizují (protože rozvětvený příbuzenstvo je sice fajn věc, ale od určitýho počtu nahoru to může lézt do peněz a pokud z mé strany bude takto připadat v úvahu 80 lidí a z ženichovy 3, přičemž platí to obě strany napůl, tak je pochopitelný, že se to třeba pokusíme nějak omezit).

"Myslim, ze to mozna ani nemuzes pochopit, tuhle jsi se divila, ze moji fakani by v pripade meho umrti meli volat nekomu z Rodiny a ze doufam, ze by je dostala ta osoba do pece."

Ne, tak to si opravdu představit nedovedu(leda že by ses s tou osobou déle znala i v reálu a nějakým způsobem jsi to ošetřila, což samozřejmě nevím, jak máš, ale přišlo by mi zvláštní, kdyby soud svěřil děti jen tak někomu z internetu).

"Vlastne vubec nevim, kdo by napr. me deti vedl k oltari (kdyz bych nebyla) a kdyz zadny pribuzny nemame, pravdepodobne by si to treba zaridili tak, ze by syn zavolal nicku XY, aby ho k oltari dovedla, zaroven s tim by pozval i jeji potomky a partnera. U dcery nejak nevim vubec, kdo by ji k oltari vedl, je tam i ta varianta, ze by sla sama (takhle to mela kamaradka, ktera jiz nemela tatu)."

Tak já nevím, ale pozvat X lidí jen kvůli tomu, aby mě někdo vedl k oltáři (což je zcela nepodstatnej detail a nikdy nevíš, jak se to semele, zažila jsem, že se rozvedení rodiče na svatbě pohádali, zda má vést rozvedený rodič nebo prarodič, až se ženich s nevěstou naštvali a odvedli se sami). ~;)

"Predstava, ze muj syn vola tete XY a rika ji: tak teto, 20.rijna se tedy zenim, bude to od 11 hodin v obradni sini v ABC, prosim Te, vsichni budou v kovbojskym, tak vezmi sve deti a strejdu Pepika a taky si dojdete neco pujcit ~e~"

Proč tak umanutě furt trváš na tom, co já jsem nikdy neřekla - že by měl do toho kovbojskýho stylu ty lidi NUTIT? ~e~~e~~e~ To, že řekne, že svatba je v kovbojským stylu, snad u normálních lidí neznamená, že každej MUSÍ přijít v kovbojským, jinak to bude divný (a když tak ta tetička může přece vždycky říct "hele, Pepíčku, nápad je to dobrej, ale já už jsem stará a konzervativní, vadilo by ti moc, kdybych přišla normálně v civilu?"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.