| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Páji, určitě mu nic neuteče a vy se s ním nebudete muset doma nervovat, když by nechtěl u učení sedět. Náš Marťa šel o rok a vůbec toho nelituju. I tak je to s ním doma kolikrát o nervy, protože je hroznej flákač a tak nějak mu je všechno jedno. Kdyby jsme každý den nevytahovali všechny sešity a nekontrolovali ho, tak by to učení vůbec neřešil. Byl skoro dva týdny v dubnu nemocnej, dodělávali jsme s ním úkoly. Učili se násobení čtyřmi a jelikož mu matematika jde a úkoly měl bez chyby, tak jsem myslela, že to jako umí. A on trouba výsledky hledal o stránku předtím, kde to měl předtištěné a nás to nějak nenapadlo ho vyzkoušet. Tak dostal svojí první trojku z matiky. Za ty dva roky měl asi jen dvě dvojky. To samé psali test z prvouky a za tři. Kvůli tomu mu možná dá na vysvědčení jednu dvojku. Z prvouky. Samozřejmě jsem mu řekla, že když bude mít dvojku, nic se neděje, že i trojka je dobrá ~;) Ale čím bude mít lepší známky, tím líp, že to učení bude pak jednodušší, protože všechno na sebe navazuje.
Luky je pohodář, kliďas a na vše se soustředí. Tam se spíš bojim, aby nebyl nervák ze známek, písemek atd. U všeho vydrží sedět, ale když mu něco hned nejde, tak bulí. Ve středu jsem mu ukazovala vázání tkaniček...nějak jsme to doteď neřešili ~j~ a když mu to ani na podruhé nešlo, tak bulel. Jsem ho poslala uklidnit a pak mu to najednou šlo. Tak tu chodí každý den s botou a ukazuje, že mu to pořád jde ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.