| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte,
Mishulko, malinká si to teda chudinka vybírá. U nás musím zaťukat, že teď dobrý, snad to tak přes léto vydrží, i když teda malá měla v noci teplotu, ale to přičítám spíš k zubům.
Miri, my bysme určo byli pro nějaký sraz, teda pokud najdem nějaký společný termín ~j~ My jedem od 10.7 na týden ke kamarádce do Beskyd, pak jedou kluci na týden k babičce do Bratislavy a pak jedem poslední týden v srpnu do Jeseníků, mezitím máme volno~t~

Jinak chodím do práce, ne teda každý den, ale tak 2 -3 v týdnu, podle toho jak je potřeba, zase do westernového městečka, Malou si beru s sebou, mám ji v šátku a jsme spokojení všichni, dnes jsem měla jít taky, ale hold to holky budou muset zvládnout beze mě.

Malinká je pořád zlatíčko, už nějakou dobu se přetáčí ze zad na břicho i zpátky a i přes počáteční odpor k příkrmům docela dobře jí.

Omlouvám se za román,trochu jsem se rozjela ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.