| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj..
U nás z nemoci do nemoci, maličká je pořád na hromadě, po zánětu středního ucha měla teď angínu. Takže další antibiotika ~Rv Ještě ke všemu špatně zvolené, bez výtěru, crp, prostě nic, jí to hned nasadili a až později se zjistilo, že to není klasická angína bakteriálního původu, ale rozebraná atb už musela doužívat, tak jsem byla naštvaná ~Rv Ale krček už je ok, už doznívá jen rýma.
Velká je od pondělí na škole v přírodě, myslím na ni kudy chodím, počasí zrovna nic extra a to jeli do Krkonoš. Ale zítra už se vrací, tak snad to neodmarodí taky.
Dovolenou jsme plánovali už letos k moři, ale ve chvíli, kdy jsem já seděla doma u kávičky a katalogu cestovky, tatínek naboural auto tak, že veškeré peníze na dovču spolkla naše Oktávka. Ale naštěstí se jim nic nestalo (vezl Anetku na trénink) a ještě můžeme být rádi, že to šlo opravit za docela rozumný peníz, v autorizovaným servise nám řekli 80 000, jiný mechanik 30 000, až známý to udělal mnohem levněji. Málem už jsme zvažovali prodej vraku. No jsme nakonec rádi, na nové nemáme a zadlužovat se nám nechtělo. Čili dovča bude po ČR, určitě na chajdě u dědečka plus týden máme v plánu na Mácháči. Hrady, zámky, zoo, výlety.
Toliko od nás, jdu se chystat do práce. Zítra jsem si teda vzala volno, když se vrací Anetka, určitě bude plná dojmů a bude chtít vyprávět, chci si ji užít a ne ji vidět hodinu a odjet. A mimo to jsem už tak dost unavená, takže dnes tento týden naposledy ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.