| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dceru ve škole šikanuje spolužák. Sprostě jí nadává a strhává k tomu i ostatní ve třídě. Holka mi doma po večerech brečela.
Když už to došlo tak daleko, že jí vyhrožoval kapesním nožem, počkala jsem si na něj ráno v šatně a pořádně jsem ho seřvala. Bohužel si toho všimla jeho matka, která k nám přišla. Tak jsem jí sdělila, jaký má doma poklad. Ta jen něco blekotala, po chvíli kluka poslala do třídy, to mě rozčílilo a tak jsem jí řekla, že jestli s tím kluk nepřestane, tak si můj manžel najde toho jejího a vyřídí to spolu oni.
Každý den, ráno i odpoledne jsem s dcerou chodila do šatny, aby kluk viděl, že ho sleduju. On se mi tedy úzkostlivě vyhýbal, schovával se za skříňkami, nebo utíkal. Po týdnu dcera zase brečela, že jí nadával, tak jsem ho odpoledne v šatně vyhmátla, seřvala jsem ho, řekla jsem mu, že jestli s tím nepřestane, nepočkám si tam na něj ne já, ale můj manžel a ten mu rozbije ústa.
Hned jsem také šla za třídní a nahlásila jsem to. Slíbila, že hned zítra kluka vyslechnou a budou to řešit.
Druhý den odpoledne jsem šla pro dceru a na chodbě před družinami jsem zahlédla matku toho haj.la. Tak jsem na ni hned volala, co je ten její zač. Blekotala, že klukovi řekla, aby si mé dcery nevšímal. Tak jsem jí řekla, že jí nadává pořád, holka doma brečí a moje dcera nelže na rozdíl od toho jejího. Tak ona, že děti jsou na obědě, že tam za nimi zajdeme a budeme to řešit. Na to jsem jí řekla, že už jednou jsem jí řekla, že pokud s tím kluk nepřestane, najde si můj manžel toho jejího a že vím, že má také dceru a že jí přeju, aby někdo její dceři taky nadával tak jako nadává její syn mé dceři. Ohradila se, že její dceři nemám co přát nic zlého a odešla. To bylo v pátek.
Dnes ráno jsme byli s manželem na jednání u ředitele. A představte si, paní tam měli na jednání již včera a ona si na mě stěžovala! Že ji i syna slovně napadám a vyhrožuji fyzickým násilím ze strany manžela. Ředitel mi řekl, že mě sice chápe, ale v žádném případě prý nesmím v budově školy cokoliv řešit s cizími dětmi, pokud by to prý paní hnala někam dál, mohla bych mít problémy. Stejně tak prý nesmím vyhrožovat paní, mohla by prý kontaktovat Policii.
Jsem rozčílená na nejvyšší míru. Tak její syn šikanuje mou dceru a já bych mohla mít problémy? Co je to za blbost?
Omlouvám se za dlouhý příspěvek, ale jsem opravdu rozčilená. Mohla bych mít opravdu nějaké problémy kvůli tomu, že jsem seřvala jejího syna?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.