| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, ale nejen. Jsou ještě další živiny, kterých se přijímá neporovnatelně míň, jenže když dlouhodobě chybí, nakonec do nadělá velkou paseku. Když jsem naposled mluvila s lékařem a kňourala, jak nemůžu zhubnout a blabla, tak protože to byla soucitná ženská, zabývala se mojí tělesnou schránkou chvíli a nakonec mi řekla, že sice nemůžu zhubnout, ale jsem podvyživená a dost chudokrevná, nedostatek vitaminů všech včetně C a další parádičky, včetně kvasinkové infekce, která mj. způsobuje, že máš trvale maličké promile alkoholu v krvi, čili přetížená játra, čili v háji metabolismus lipidů. Kvasinky způsobují bažení po sladkém a vlčí hlad... zkrátím to, jen tím, že jsem začala užívat železo, jíst maso, užívala flukonazol a po něm chlorellu a probiotika a držím velmi mírnou jaterní dietu, jsem shodila. Nemám chuť na sladké a hlad v noci.
Nic víc, žádné kalorie. Není to ani otázka vůle ani charakteru a kdoví čeho. Jo, věřím tomu, že si člověk může navyknout moc jíst, může a asi se i třeba může stát, že je to prostá příčina něčí tloušťky, ale častěji to tak není.
Nejčastější důvod podle mě je, že se ženské nešetří, nestarají o sebe, věří, že můžou přežívat o vodě a rohlíkách, když toho nesní moc, protože Mařka prý to tak dělá leta a je šlank. Leda houby. Že jediný blahobyt, který smí obětavá matka chtít od života je někde tajně pochroustaná tatranka a ještě se pak stydět. Běžný obyčejňák je potřebný péče a jediný, kdo se postará o matku od dětí, je ta matka sama. Jenže se musíš o sebe starat, aby ti bylo dobře, ne se bičovat, aby sis to nebo ono zasloužila, např. nejíst to a ono, abys byla štíhlá, popř. nejíst vůbec, aby se víc mohli najíst ostatní a ušetřilo se na bifteku.
Já už teďka vidím, že až našeho Oidipuse odstavím a vystěhuju ze své postele, až nebudu muset kojit a vyspím se třeba šest hodin v kuse, že budu zase v normálu, když se o sebe budu starat a ne pořád jen o ostatní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.