| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně se začaly kazit oči asi v 5. třídě. tak nějak postupně, dioptrie ale přibývaly velice "utěšeně". Ovšem já jsem je tak nějak nechtěla nosit. Tak do 3 dioptrií jsem je na sebe nevzala, potom teda na tabuli jo, ale nastálo ani za nic. Potom skok a v 8. třídě jsem najednou měla asi 6 dioptrií, viděla jsem samozřejmě houby, ale na tu tabuli jsem vždycky nějak odšvidrala, nebo opsala od souseda v lavici. Mamka se mnou šla na vyšetření k jednomu vyhlášenému odborníkovi do Dětské nemocnice, tem mně naměřil jakési hodnoty neslučitelné se životem a řekl, že pokud brýle nebudu nosit nastálo, tak brzo oslepnu... No obrečela jsem to hrozně, brýle jsem ale nosila pořád. Oči mě to teda nezlepšilo, horšily se pořád, ale později jsem si pořídila čočky a nakonec operaci laserem. Takže je třeba možné, že to syn dokázal dosud skrývat, měl třeba pár dioptrií, se kterýma to zvládal v pohodě a potom nastalo takové skokové zhoršení. V pubertě je to možné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.