| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vztah mají hezký, mají se moc rádi, ale poslední dobou mi přijde, že mezi sebou soupeří o moji pozornost. Samozřejmě nejlepší je, když mám čas věnovat se jim každému zvlášť, jenže to není zdaleka tak často jak bychom si představovali a pokud jsou spolu, vznikají z toho čím dál častěji nejrůznější konflikty, dohady a scénky.
Občas mám pocit, že bych potřebovala naklonovat, abych jim oběma stíhala dát plnou měrou to, co chtějí a potřebují. A navíc mám tendence mladšímu vynahrazovat mizerný zájem ostatních - pak mám ale výčitky vůči té starší.
Jak zůstat v takové situaci spravedlivá? Nechci, aby na sebe začali navzájem žárlit. Mám obavy, že to nakonec zničí všechno to hezké, co mezi nimi teď je, později se odcizí a já si to budu dávat za vinu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.