| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já ještě v 18ti pořádně nevěděla, co dělat dál. Takže opravdu nehrálo roli, jestli jsem šla/nešla do devítky. Já byla v blbí době jako budou naše únorčata. Byli jsme třídy A, B, C, D, E, F, G a když jsem se rozhodovala kam jít, tak stejně nebyl výběr kam člověk chtěl, protože jsem měla tři dvojky a t obchodní akademie, zdrávka apod. vyžadovala samé jedničky. Po maturitě jsem dál nešla, já měla dva roky známost a tak nějak jsem chtěla vydělávat peníze a být svobodná. Kdybych to mohla vrátit, jdu třeba na strojárnu, stavárnu apod. Maturitu s obchodním zaměřením měl tenkrát každej druhej a nemohla jsem sehnat práci. Bez praxe a všude nával. Vyzkoušela jsem si jak práci v obchodě, ve výrobě, ve skladu, účetnictví, pojišťovnictví, obch.zástupce, na úřadě v kanclu...tak teprve cca kolem třicítky jsem věděla, co můžu nebo chci dělat a co ne. Mám zničené ruce(karpály), tak do výroby asi těžko, po operaci očí vidím špatně, takže autem jezdit nemůžu. Deset let na mateřské...určitě na mě všude čekaji ~j~, takže v září nastupuji na vejšku dálkově. Uvidím, jestli vydržím. Nyní prý neni moc dětí, jsou(jak to říct)nekvalitní, tak berou všechny bez přijímaček.
Páji fakt máte ty učitelky nějaký divný ~a~. Jednou je to předškolák a hotovo, maji ho tak brát a dělat s ním vše, jakoby šel v září do školy.
Kapradi, fakt nezávidim, bude to těžký než se zajedete. Ale třeba holky překvapí a bude to pohoda ~;) Svačiny klasika pečivo s něčím(marmeláda,med,šunka,sýr)a k tomu třeba přesnídávku, jogurt, ovoce. Stejně chodí ve tři domů jak kdyby celý den nejedl ~t~
Jinak jak se Lukáš všeho bojí, tak nakonec jsme ho tak trochu došoupali k fotbalu. Pořád říkal, jak bude od šesti let taky hrát jako brácha a čím víc se to blížilo, tím víc couval . Nakonec chodí, těší se, trenér ho chválí, tak jsem ráda. Maji trénink stejně jako Marťa, tak nemusím lítat jinam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.