| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beremi,dobrý nápad...a ty si troufáš s mimináčkem?
No taky mě napadla Evuš...ale je pravdou,že Molly to má opravdu daleko,hned jsem taky přemýšlela,jak se tam s oběma dětma dokodrcá..
No a my?..jo manžel by určitě jel...akorát..my nevíme jak na tom budem...s léčbou a se zdravím...biologická nezabrala,je zpět na chemu..už měl dvě dávky a v pátek jde na další..a výsledky nejsou nejlepší z PET CT...ale kdyby to přece vyšlo..tak se taky přimlouvám za víkend..třeba taky budu pracující...z knihkupectví zatím sešlo,šéf psal,že to ted teda není v kurzu,aLE KDYBY NĚCO,TAK SE OZVE...NO A dnes jsem byla zanést životopis na poštu..5km odsud v jedné obci bude volné místo na pobočce...tak se tam hlásím..paní je tam sama,jde do důchodu v půlce května...uvidím,budu čekat..
nějak jsem ale vyčerpaná,moc toho nevyplodím...s manželem ty zprávy nic moc..a děti byly 4týdny doma a furt jen samá choroba..oba..kapání,mazání...smrkání...oči,uši,nos,zvracení,průjem,vyrážka,kašel..zuby/tentokrát byli u zubařky oba na kontrole a žádný neplakal,jsou to kluci šikovní a to matějovi plombovala 2zuby a jeden se chystá trhat..kluk nám dospívá,začíná být uvědomělý..řekl at ho tak už nedržíme,že bude hodný/,braní krve...no..je toho nějak moc...dnes šli po měsíci do školky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.