| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bin,
já ti nevím. Jsem pragmatik. Přijde mi, že zadluženej otec, kterej se ztrapňuje v médiích, aby měl na živobytí, je sice smutná postava, ale reálně tomu dítěti může dát víc než otec, kterej je "célebrita" (to platí i pro matky) a vychovává dítě v iluzorní kleci, dává mu pocit, jak je výjimečný a mimořádný - u Quentina už tím jménem, Pomejeho dcera se aspoň jmenuje normálně, když už má "legrační" příjmení, dovedeš si představit, že by její rodiče byli tak praštění, že by ji pojmenovali třeba Serafína Pomeje? - od malička chůvy, co na něj švitoří třemi jazyky, drahá soukromá školka, drahá soukromá škola nebo rovnou domácí učitel, aby se zlatíčko nemuselo setkávat s tím chudým póvlem... fakt bych radši měla za otce zadluženýho blba než namyšlenýho snobskýho blba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.