| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj

pročetla jsem zde všechny zprávy...já již necelé 3 roky mám různé pocity v různých situacích...stav paniky ve frontě tím to začlo..pocit, že musím jít pryč..špatně jsem dýchala a přestala vnímat okolí...řekla jsem si ..nikam nejdu a přešlo to...na čas..pak to již nezabíralo..našla jsem si cucání bonbónů..občas pomohlo..to jsem již měla tyto pocity také v dopravě..pak různě a také v autě na semaforech..potily se mi ruce a dřevěněly nohy..hrůza..jednou jsem jela s dcerou do nemocnicee a to byl další začátek něčeho nového..musela jsem se v metru otočit a jet s ní domů..když jsem se blížila domů..jiný směr..vše odešlo..od té doby se bojím s dcerou aby se jí kvůli mě něco nestalo...zkusila jsem kynezioložku..na čas mi hrozně moc pomohla..teď tam jedu znovu..cítila jsem,že mě vše přešlo..měla jsem chuť jet s dcerou na výlet jako dříve..teď pracuji rok z domova..dcera je po 9 té a snad poslední operaci...vše by mělo být fajn a já se babrám s tímhle..strašně mě to omezuje ..pořád někoho potřebuji..třeba na nákup a pod..vzpomínám jak jsem jela sama s dcerou před 3 lety na Vyšehrad..a pod.....někdy zase vše zvládnu sama....
Tak jsem to tu vše asi nepřehledně napsala..:)..má někdo tuto zkušenost a je z toho venku?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.