| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, už několik let trpím úzkostmi. Nejdříve jsem vlastně nevěděla, co mi je, ale když jsem jednou měla kolaps a odvezli mě sanitkou (bylo mi 30 let) a nezjistili žádnou příčinu, tak mě odkázali na psychiatrii a já si uvědomila, že jsem psychicky nemocná. Chodila jsem na terapie a beru malé dávky apo-paroxu. Mezitím sjem někdy měla takové stavy, že jsem si třeba došla na pohotovost, protože jsem si naměřila 170/110, nebo se mi motala hlava atd,....... Takže se chci zeptat, jak u vás takové úzkosti probíhají. Já jsem dejme tomu 3 měsíce v pohodě a prášky fungují, ale pak se stane něco (např. si změřím tlak a zjistím, že je vysoký) a to mě dokáže zase na měsíc rozhodit. Mám příšerné strachy a jsem z toho tak vyčerpaná..... K tomu se mi přidá průjem, jakoby se mi valí vedro do končetin a jakobych přestávala ztrácet vědomí....... a hlavně taky to neustále vedro které mi je......Připadá mi, že nevnímám svět kolem sebe, jako bych žila v bublině a všechno kolem mě plyne beze mě. Mnohem víc vnímám bušení. Anebo co se mi stává poměrne často, i když jsem zrovna v období dobrého psych. rozpoložení a naprosto v klidu, tak je to, že mi srdce třeba 3x týdne jakoby vynechá. Normálně dělám různé věci a najednou mi nepravidělně 3x zabuší, nebo přeskočí, nevím jak to popsat a to mě jakoby probudí a zároveň vyděsí, takže je to takovel kolotoč. Horzně se všeho bojím, hlavně nemocí a infarktu.....ach jo. Jak se to u vás projevuje? A už jste si sami třeba došli na pohotovost, protože jste byli takhle hrozně vystresovaný úzkostí nebo si zavolali záchranku? Doktor na pohotovosti mi říkal, že mladých lidí s touhle nemocí tam chodí docela hodně a dost často.......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.