| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Berko,

vitej. No to je dobre. Coze te to vzalo zrovna v noci? Tuseni?A odkud jsi?

nene, u mne to bude druhé a poslední. Tim jsem si jista.Uz tohle druhé bylo pro mne tezke rozhodovani a tentokrát citim, ze jak bude prcek odrůstat, budu se vseho zbavovat. Po dceri jsem to nedokazala, porad si rikala, ze třeba ještě druhé bude. Ale jak sel cas bylo to cim dal tim tezsi se rozhoupat. Nakonec to dopadlo, jak mělo. Proste hned napoprvé, takze cas na hlubsi filozofovani vlastne ani moc nebyl.

Jinak mne je porad zle, ale uz je to aspoň snesitelne. Nemuzu jist zadna tezka jidla a kdyby to slo, nejradeji bych prezivala na bramborove kasi. Snazim se nepit zadny kofein, ale dnes rano jsem nasla v aute nedopitou manzelovu colu a musela si ji vzit do práce.Trochu mne to nakoplo a nausinam tu.

At uz je te první trimestr za nama. Brr.

Hezky den vam oběma preji.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.