| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čím víc se mi daří hubnout, tím větší strach mám z jídla. Nějak už v něm nevidím živiny, palivo pro tělo, ale jen samé svinstvo, kalorie a podobné děsy. Maso nejím dlouhodobě, před půl rokem jsem začala vysazovat vejce a vše mléčné, teď i lepek. Vesměs jím převážně ovoce a zeleninu, šťávy a saláty. Ale už i to mi poslední dobou zvedá žaludek.
A co je horší, pořád nejsem schopná na sobě vidět a docenit výsledky. Patnáct kilo mám pryč a stejně mi přijde, že vypadám pořád hrozně (a ptám se sama sebe, jak strašně jsem v tom případě asi musela vypadat předtím), místo abych si řekla že jsem dobrá, když jsem to dotáhla tak daleko. Spíš mám tendence naopak ještě posouvat svůj cíl dál a dál a být na sebe tvrdá a nekompromisní.
Omlouvám se za výlev, ale nějak to na mě poslední dny doléhá. Jak pokračovat, hubnout dál, ale přitom být zdravá a v pohodě? Vím že tohle uvažování je špatně, ale bojím se, že když začnu zase (normálně) jíst, kila budou zpět a půlroční snaha v tahu. Co dělat?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.