| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím, povzbuďte mě. Momentálně mám pocit, že už mě v životě čeká jen dřina, smutek a nekonečná samota. Nehledě na výčitky, které mám vůči dětem. Budou žít jen s matkou, mužský vzor jim bude chybět. Jak se to na nich podepíše, hlavně na synovi? Ale od začátku...
Jeden rozvod mám za sebou, poté jsem začala žít s dalším mužem. Po dvou letech s ním ale vím, že to nepůjde. On to ještě neví, ale jsem rozhodnutá to s ním skončit, trápím se hrozně. Jak sám řekl, stal se ze mě jen uzlík nervů, ale svoji vinu nevidí. Ať se rozhodnu jakkoliv - zůstat nebo odejít - vždy prohraju. Nový život, ve který jsem s ním tolik doufala, se nekoná. Budu muset odejít zpět přes celou republiku na malé město ke svým rodičům, kteří mi nabízí pomoc. Aspoň něco... Ve středním věku bez chlapa a práce, se třemi předškolními dětmi na krku.
Mám hrozný strach, každou chvíli slzy v očích. Měli jsme spolu být šťastní dalších 40 let... Nemůžu to stále pochopit, že je konec, ale jinak to nejde. Jsem na dně, ale ne jako on - on získá znovu zpět svobodu, já naopak budu připoutaná k dětem, bez peněz, bez možností...
Jak jste to zvládly vy, kde jste vzaly vůli k životu. Já momentálně nemám sílu se na děti ani usmát. Jen křičím a brečím...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.