| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

můj nejmladší přinesl minulý i tento týden poznámku, že mluví sprostě a svým nevhodným chováním ubližuje dětem ve třídě. Přitom mi tvrdí, že ho jeden spolužák mlátí, ale učitelka mi tvrdí opak, že náš mlátí spolužáka, když jsem v září slyšela toho kluka mluvit, nevěřila jsem svým uším, jak dlaždič, učitelka to ví, no a dnes přišel syn domů od bahna, ten spolužák ho před školou shodil, sebral mu čepici a dupal po ní v bahně

přemýšlím, jestli mám jít za učitelkou nebo za klukem, ono to nebylo ve škole, ale před školou - to je dilema, když vím, že je potřeba si dát pozor

ale asi půjdu synovi zítra naproti a počkáme si na toho spolužáka, od syna se nedozvím, o co se pohádali, nebo poprali, třeba mi to řekne on

protože jak mám řešit, že se děcko rve ve škole, když je to příběh na pokračování? a navíc učitelka původně suprová poslední dobou prokazuje známky vyhoření, že se nestačím divit, jak rychle to přišlo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.