| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No to právě nevim, právě proto píšu, že bys měla jít na ORL~t~
Ale celoživotně docházím na ORL a s Eustachem jsem nikdy nic neměla. Buď zánět nosohltanu, středního ucha, nebo troklannýho nervu.

Můžeš mít začínající zánět středního ucha, což když si necháš "dojít do konce", můžeš se taky uprostřed noci probrat a mít pocit, že máš v uchu zabodlou kudlu. A protože naše zdravotnictví je ve výborné formě, na telefonu (samozřejmě v tu chvíli voláš pohotovost, páč člověku teče z uší krev, bolí to do omdlení atd.,fakt nic moc), ti milá osoba na konci telefonu řekne "j=éééé jenom ucho? tak to přijďte ráno..."No asi nezažila.
Už jsem poučená a vím, že jak začne ucho uprostřed noci, okamžitě jedu. Pokud mám kapky (otobacid, tak mě zachrání tak do rána.
Fakt s nosem a hlavně uchem běžim dřív, než je to horší, páč jak to začne bolet, lepší to fakt nebude.
Jestli máš dneska volno, skoč si tam třeba jen informativně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.