| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a ještě něco: klidně lupněte dětem jakékoli antihistaminikum, ať se vám chudinky neproškrábají k smrti, volně prodejný je myslím zyrtec, zovirac, nebo kapky Fenistil, necpěte jim to místo lentilek, ale jak zjistíte, že se škrabou, nebojte se (představte si ty matky, které mají alergické děti a rvou do nich kortikoidy po celý rok, vy budete jen pár dní a nepravidelně. to mě taky štve, že nikdo to mamině neřekne, jenom mazat a mazat, a dětem se to ani nelíbí a ani jim to nijak nepomůže, jen že se ta infekce neroztahuje víc, ale jinak nic. Pokud mají horečku, klidně paralen, cokoli na horečku, ale zase bych neplašila při 37,5 počkat aspoň na 38,5 - teda pokud už dítě při 38 nemívá febrilní křeče, což obvykle nemívá. U jedné z dcer jsem zkoušela koupel z nějakého růžového roztoku, ted si nemůžu vzpomenout co to bylo, no na nic, bylo jí dobře jen v té vodě, a pak se zase škrabala, no tehdy mě nenapadl ani dithiaden ani nic jemu podobného - no obávám se, že jsem ani nic doma neměla. Dnes při čtyřech dětech, zkušenostech s laryngitidou, bronchitidou, zápalem plic, anginou atd atd, ani nemusím letět do lékárny akutně, vždy doma najdu nějaký záchranný kruh na dobu akutní. Držím všem palce a přeju do nového roku, hodně zdraví, léky jenom preventivně v krabici ~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.