| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý večer,

chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti jak dlouho jste se snažili o miminko, než se vám podařilo otěhotnět.
My jsme se s manželem rozhodli, že se začneme snažit a v srpnu jsem vysadila antikoncepci, bohužel do teď se nám miminko nepovedlo :-(. Každý měsíc doufám a pak to obrečím.
Nejhorší na tom je, že jsem si myslela, že je to tak jednoduché, že stačí si pohlídat plodné dny a vrhnout se na to když mám ovulaci přesně a je to zaručené. Chtěli bysme holčičku, protože už máme dva kluky (jednoho já z bývalého vztahu a manžel taky synka z bývalého vztahu). Četla jsem hodně rad, jak na holčičku, že se milovat i týden dopředu, nebo 3 dny dopředu, taky se vystresovat . . ., ale ani tak se nám miminko nepovedlo :-(.

Co se týče stresu, tak ten kdyby se díky němu otěhotnělo, tak jsem těhotná hned od srpna, protože v práci to nemám růžové, dělá mi tam zle jedna kolegyně a od září můj syn je každý měsíc nemocný 14 dní, pak je 14 dní zdravý a zas 14 dní nemocný a furt dokola a my se vždy celá rodina nakazíme. A aby toho nebylo málo, tak synův otec na synka neplatí výživné a čeká nás soud, už jsem i trestní oznámení podala a co problémů je, když si ex syna vezme a v jakém stavu ho vrací . .. , je mi z toho na nic.
Takže jsem přestala věřit všem zaručeným radám a když už jsem tento měsíc doufala, že se miminko podařilo a udělala si test v den očekávané menstruace, byla jedna čárka~n~ a já to tolik oplakala a pak to odpoledne dostala a moc silně s bolestmi ~n~ a brečím už druhý den a nevím jak si od toho splínu pomoct.
Máte nějaké rady, jak si vyčistit mysl, jak se tolik nepoutat na tu snahu o miminko a brát to v klidu?
Jak dlouho vám trvalo, než se podařilo a jak jste bojovali se smutkem, když test vycházel negativní?
Mám pocit, že je ve mně nějaká chyba, že nejsem schopná otěhotnět ani v plodné dny, i když jsem s koupila ovulační testy a ovulaci mám podle nich a podle doktorky na gindě v srpnu jsem v pořádku, tak nechápu, proč to nejde :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.