| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Filipe,

ano, Mnichov je pro mě zajímavé téma, ale já se nepotřebuju před nějakou minulostí schovávat, protože na rozdíl od mnohých jiných lidí, si nemyslím, že si cokoliv navzájem s ostatními národy můžeme dnes z pohledu historického vyčítat. Ubližovali jsme si všichni navzájem a máslo na hlavě tudíž máme taky všichni. Není to vůbec konstruktivní se k tomu vracet, leda tak v nějaké odborné debatě.

Ale vadí mi, a to hodně, když si lidé ještě 25 let po Sametu, o nás na Západě myslí, že jsme slezli ze stromů a že jenom z toho důvodu, že oni komunismus neměli a tudíž nemusí řešit jeho následky, jsou nám jaksi nadřazení. Většina z nich totiž o historických souvislostech nemá ani ponětí a nemá ponětí ani o jiných věcech a toto jejich přesvědčení pochází z nevědomosti. Není nad to si to nad pivem vyříkat :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.