| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn je uz od mimina velmi motoricky zdatnej, malou tupou vlastni pilku dostal uz pred 2. rokem, skrabku na brambory pujcuju nejak od 2 a ctvrt, skrtnout sirkou uz taky umi, s tatou chodi topit, priborovy nuz na krajeni pujcuju uz taky par mesicu, ted jsem zkusila i maly nozik, ale jeste to moc nedaval, takze jsem mu ho radeji zase vzala, kladivo a hrebiky zatlouka asi tak od roka, sroubovakem zdatne vladne taky tak nejak (to byl vubec jeho prvni nastroj, ktere ho se zmocnil asi tak v 9 mesicich, k hruze sirsiho pribuzenstva), struhadlo posledni dobou zkousi, moc mu to nejde, ale neublizi si. Jsou mu 2 a 8 mesicu.
Tohle je hodne individualni, ja mam jemnou motoriku hodne spatnou a spoustu veci me nenechali delat do hodne vysokeho veku, dost mi to vadilo. Dcerku bych kvuli synovi radeji neomezovala, tyhle veci se podle me maji ucit, kdyz prijde jejich prirozeny cas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.