| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na pleny se vyprdni. Všem 3 holkám jsem dávala z 90% látkovky- čtvercovky. Koupila jsem si pár hezkých svrchních kalhotek a bylo to. Jednorázovky jen na cesty. Práce to moc nedá a je to za pár kaček, po odplenkování máš báječné utěrky, které bezkonkurenčně sají. Když budeš kojit, nemusíš kupovat umělé mléko. Příkrmy vařit- dát za jednu skleničku třeba 40 Kč, to bych se vyprdla. Uvařit příkrm trvá pár minut. Oblečení do 3-5 let seženeš i zadarmo slušné, klidně dej vědět, něco pomůžu nasbírat po kámoškách.
Já nejsem nějaká supermatka, ale nemít dítě, to si nedovedu představit. Peněz máme málo
(spíš míň než málo). Na vašem místě bych se snažila co nejvíc pořešit ty peníze a vymyslet nějaký přivýdělek k mateřské. Nevím, co umíš ty, já třeba jsem návrhářka obuvi, šiju doma menší věci z kůže, někdo překládá, doučuje, chodí k sousedce uklízet, dá se sehnat třeba žehlení, které si přineseš domů. Pokud máte zahrádku, co nejvíc vypěstovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.