| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, já vím, že za nás se to nijak moc neřešilo, ale já si právě u syna nejsem vůbec jistá, že si to jeho tělo "řekne", protože mi nepřijde normální, že v létě ve vedru lítal 3 hodiny v kuse na kole na dopravním hřišti a sám od sebe se nepřišel napít ani jednou a i když jsme ho zastavili a donutili, tak si dal jeden lok a už byl pryč...a nepřijde mi normální, že od 8 od rána, do 15 h odpoledne se napije tak maximálně u toho oběda, protože lahvička je pokaždé téměř nedotčená, takže jestli si dá za celé dopoledne jeden dva loky, tak je to asi moc...a ve škole mají celkem dost teplo, věčně má oschlou rozpraskanou pusu a čas od času trpívá na zvýšené teploty, jejichž příčinu zatím nikdo nezjistil, řešili jsme to s doktorkou už několikrát, nikdy se na nic nepřišlo...a myslím, že to klidně mohlo být i tím, že málo pije a pořád je v pohybu, že se pak přehřívá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.