| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tečko, věř mi, že jsem o evoluci přečetl hodně, že o zrodu evoluční teorie vím hodně (proto taky myslím, že to ve svým předchozím příspěvku to popisuješ zkresleně, na požádání rozvinu, ale nechci do toho zabředávat). Ono nejde ani tak o Darwina, evoluční teorie nestojí a nepadá s tím, jestli se Darwin někde mýlil nebo ne, proč by se nemohl mýlit? A proč by se nemohl mýlit kdokoli z pozdějších vědců, kteří se biologii věnují? Věř mi, že jsem četl i knihy napsané kreacionisty, seznámil se s jejich přístupem a souhlasím minimálně potud, že inulost je objektivně definitivně nepoznatelná, protože jsme v našem poznání omezeni. A četl jsem nejenom kreacionisty křesťanského, ale i muslimského okruhu, zdaleka ne jenom nějaké internetové výcucy. Evoluční teorie pro mě není něco, co bych slepě přijímal, ani něco, co bych přijímal proto, že vyznávám vědu a proto odmítám náboženské vysvětlení, ani něco, co bych si nechal od někoho nacpat - nikdo mi to necpe, to já sám si to vyhledávám. Tvůj postoj ti neberu ani nevymlouvám, ale ozvu se, pokud evoluční teorii potíráš účelově přizpůsobenými argumenty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.