| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hezký den, mně se lupenka objevila až cca v 36.letech. Nebojte se.
Poradila bych Vám bezplatné návštěvy kožního sanatoria, kde se dělá fototerapie a balneoterapie /myslím, že mě to moc pomohlo/.
Nejhorší je období na podzim a na jaře. U mě se to projevuje různě. V určitém období jako výskyt drobných vodnatých puchýřků, které hodně svědí, po prasknutí se to svědit skoro přestane, ale kůže je suchá, šupinkatá, růžová.
Jinak se mi osvědčil (na doporučené kolegyně -velmi těžké lupenkářky) krém z lékárny - Konopný. (Je takový bílo zelený). Prodává se zvlášť na lupenku, zvlášť na ekzem. Ten mi fakt vyhovoval. Můžete zkusit i koupání ve vodě s mořskou solí /to se vlastně používá i v balneoterapii v tom denním sanatoriu).
Hodně dělá psychika, únava, stres.

Výborné jsou také Slovenské lázně Podhájská. To mé kolegyni pomohlo. Ta trpěla např. u moře, měla lupenku tak závažnou, že tu sůl ve vodě nebylo možné ustát. Ale podhájská ano. Nejlépe na podzim. Tím nepokazíte vůbec nic. A je to přeci jen lepší než moře.

Snad jsem trochu pomohla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.