| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martino, lidi si neustale neco mysli, neco resi a o necem filosofuji. Nakonec kdyby to nedelali, jeste zvykame ty kuze. Krom toho jsem nedavno....nevim, jestli zahledla v nejakem dokumentu, nebo cetla, ze i zeny se zucastnovaly lovu na ty mamuty a dokonce ve vikingskych hrobech, kde byly nalezeny mece, se nemusi nutne jednat o muze.

Z toho bych vyvodila, ze uz tehda, kdysi davno, byly zeny lovkyne a bojovnice, takze nic noveho pod skuncem to tak uplne nebude.

Jen mi prijde trochu divne....ne resit svoje, obcas se to v zivote sejde, ze jednomu pripadne role, ve ktere se uplne neciti, ale resit, co o mne resi ti druzi.
Pokud se resi cokoliv, vzdycky se te ten z opacneho spektra snazi sejmout, at uz vedome, nebo podvedome, kdy nevedomky obhajuje vlastni pozici.

Nakonec sveho casu jsem musela vyrobit jisty administrativni kotrmelec, abych jako matka vubec smela plnohodnotne lovit. Nicmene, nebrala jsem to ukorne, ale mela jsem pocit vitezstvi, ze jsem takrikajic......precurala system.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.