| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky za vaše názory. Získala jsem pohled i z druhé strany, některé věci mi opravdu nedošly. Mluvila jsem dnes s její sestrou, třetí ročník opět opakuje, měla nějaký kolaps u závěrečných zkoušek a zažádala o opakování. Máte pravdu v tom, že nic nevyřeším, jediná cesta je ji podržet a respektovat její rozhodnutí. To je to úskalí dospělých dětí. Můžete prakticky jen sledovat z povzdálí. Manžel se léčí, ale nevím, jestli adekvátně. Při schůzkách s jeho dr. nejsem. Nevím, co jí říká, a co ne. A když byl půl roku na tom hodně zle a odmítal jít k doktorovi, celé noci nespal, ano, vyčítala jsem mu to. Nevěděla jsem, jak to vygraduje a strašně jsem se bála. Už jsem nevěděla, jak na něj. Když mi najednou začal nadávat do ku**v a dě**k a pi**, začal mít paranoidní představy, tvrdil, že mu neustále někdo telefonuje, že jsem tam a tam, scény, výslechy, co přesně jsem dělala v práci, že jsem tam byla tak dlouho... napadl mého syna, který mě bránil... Ale podle něj byl v pořádku a léčit se odmítal. Zkoušela jsem to po dobrém, po zlém, všelijak.. Jak to dopadlo, víte. Práci si po třičtvrtě roce našel, je v ní spokojený, ale z toho období mám tak velký blok kvůli němu, kdy po mně házel lékama, ať si je vezmu a chcípnu, že bude aspoň bude klid... Tohle už asi nedokážu překonat. Asi je to na jednoho člověka víc než příliš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.