| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam dotaz pro znalce i laiky:
Dostala jsem nabidku prace na mestskem urade, na plny uvazek, s moznosti zazadat o uvazek na 4/5.

Problem je v tom, ze nas nejmladsi (2 roky) jde do skolky az v lednu 2015 (pokud bude bez plenky) a momentalne mam pani na hlidani jen na 3 dny v tydnu. Puvodne byla moznost rozsirit hlidani na 4 dny a 1 den mi byla ochotna hlidat kamaradka. Ta ma ale nejake psychiatricke onemocneni, neleci se, uz jsem o ni zakladala 2 diskuze, jde to s ni z kopce. Moznost rozsireni hlidani o den uz taky neni k dispozici.

Jediny blizky clovek, ktery by mi mohl maleho pohlidat, je moje dalsi kamaradka. Ta ma ale uz nejakou dobu take nejake psychicke potize - stavy uzkosti. Neodvazi se nekam jit sama, busi ji srdce, ma hyperventilace... Chodi k psychiatrovi, mozna na to uz neco zacala brat, nevim.
Navic jeji manzel ma roztrousenou sklerozu, je na invalidnim duchode a mam dojem, ze ma taky dost ponorku.
Jinak je to fajn holka, vesela, rozumime si, jinak funguje normalne, zname se 15 let, sama ma 3 deti. Uz mi kluky parkrat hlidala a OK.

Muj dotaz je: sverili byste ji dite na 1-2 dny v tydny minimalne po dobu 4 mesicu?
Ja se toho trosku bojim, precejen ta psychika je nevyzpytatelna a deti jsou poklady.
Hezky vecer a diky za nazory

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.