| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nevím zda se to stává i jiným matkám, ale mě to už docela dost štve. Synovi jsou čerstvě 2 roky. Prostě má ještě dudlík. Taky bych byla radši kdyby neměl, ale právě odstavuju a jsem ráda, že se mi daří toto za pomocí dudlíku, protože asi neodstavím prso a dudlík zároveň. Do dvou let v noci vstával co 1,5h a jsem tak ráda, že konečně začal líp spát a vstávám jen jednou, občas dvakrát. Bez dudlíku už bych to asi nedala. Bohužel tím, že se mi podařilo odbourat časté kojení i přes den mu dudlík ponechám občas i během dne, protože mi prostě příjde schůdnější jít nakoupit s klidným dítětem s dudlíkem než s řvoucím bez dudlíku. A tu nastává kámen úrazu. Neustále má někdo potřebu toto komentovat, poučovat, mít k tomu řeči ba dokonce mu dudlík brát a tím mi dítě rozeřvávat. Neustále slyším např. od prodavačky či cizí paní na zastávce Takový velký kluk a má dudlík, no fuj, vemte mu ho, tak si pořve....Naposled mu ho jeden pán, který kontroloval vstupenky u vstupu do parku začal z té pusy dokonce tahat. Proč má někdo potřebu mi to dítě, rozeřvávat a řešit to? Co je komu do toho? Je to fakt takový hřích? Nedávno jsem byla už protivná na jednu paní, která do něj hučela no fuj co to máš v puse a řekla ji no fuj a co to máte v puse vy? (kouřila cigaretu) Samozřejmě, taky budu ráda až se mi povede úplně odstavit a začnu odvykat i dudlík.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.