| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musím si už postěžovat, protože už z toho všeho začínám bláznit. Nyní jsem 24tt, před dvěma týdny mě začalo pobolívat v zádech v oblasti ledvin, myslela jsem, že je to od páteře, protože už mám docela velké bříško, tak jsem šla k dr. na rehabilitaci, řekl mi, že mám úplně zablokované záda a že mě to musí hodně bolet a předepsal mi rehabilitaci, na kterou jsem si měla zajít v místě bydliště, abych nemusela dojíždět. Bolesti byly do druhého dne tak silné, že jsem nemohla ani spát, šla jsem druhý den na rehabilitaci s nadějí, že mi "něco křupnou" a bude to lepší... Na rehabilitaci mi řekli, že mi dle rozpisu dr. dělat procedury nebudou, že se bojí, že to není bezpečné, protože jsem těhotná, a že tam není doktor a oni to dělat nechtějí a přes přepážku povídala paní, že to můžou být ledviny. Volala nějakému svému známému dr. urologovi jestli by se na mě nepodíval. Šla jsem tedy k dr. který mi udělal sono, zjistil ledvinové kameny 8 mm a pak šel na oběd s tím, ať si skočím na krev a na moč a pak se uvidí, tak jsem dolezla do laboratoře, přišla jsem zpátky k dr a on, že mám jít domů a že si pak zavoláme, až budou výsledky - cca za hodinu... volala jsem, co tedy se mnou, že fakt to hodně bolí a v noci nemůžu spát a bolesti jsou fakt hodně intenzivní - řekl mi, že je to ledvinová kolika, ale že to musím vydržet - že se nedá nic dělat ať hodně piju..... že to za pár dní přejde - což o to relativně přešlo už za dva dny, ale bylo to nesnesitelný... pak jsem se vrátila na rehabilitaci, kde jsem měla termín, kvůli té páteři, tam mi řekli, že nemají dobrý pocit z mojí rehabilitace a že jí odložíme, a jestli mě to bolí, že to mám taky vydržet ~7~ takže jsem tam šla zbytečně a další termín mi dali až za týden. No a když je to jakžtakž dobrý, tak mě včera začali bolet tak moc zuby, že jsem bolestí zvracela a úplně se mi motala hlava a zase nespala... šla jsem dneska na pohotovost, jestli by mi nemohli s tím zubem něco udělat, že jsem už strašně vyčerpaná... paní dr. se na mě podívala a řekla mi, že to musím vydržet, že mi přece nebude trhat zub a že je to škoda a že kdybych nebyla těhotná, tak mi dá antibiotika a je to, ale takhle , že se bojí .... tak tady teď sedím se zmrzlou tváří od ledu, bolí to furt jako prase a mě je fakt do breku z toho všeho vydržet.... jsem těhotná podruhé , moc jsme si miminko přáli, samozřejmě leccos se vydržet musí, ale je to fakt normální, že mám všechno vydržet ??? Zkouším to a fakt mi to nejde..... To opravdu těhotným není pomoci? ~7~~7~~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.