| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bolí mě čelo, resp. více jedna polovina. Před 2 lety jsem měla zánět dutin a teď mě ta hlava bolí už 3 dny úplně stejně. Rozdíl je v tom, že jen část dne, jen dopoledne cca od 8:00, kdy vezu dítko autem do školky, do nějakých 14:00, kdy přestanu poletovat a na chvíli si lehnu, pak je to zase až do rána úplně dobré. Včera jsem se šla večer projet na kole a nic taky. Další věc je, že nemám a v posledních 14 dnech jsem neměla rýmu. Trochu zahleněná jsem, občas zakašlu. Když si teď zmáčknu rantl lebky nad tím jedním okem, tak tu bolest malinko cítím.
Chtěla bych jít zítra k dr., ale nevím, jestli k obvodní nebo rovnou na ORL. Když půjdu na ORL a dutiny to nebudou, tak mi asi nijak nepomůžou. Obvoďačka mi zase nezjistí nikdy nic, když mám nějaký problém, tak tam nerada chodím. Nicméně ta bolest mě štve a řešit to chci.
Co myslíte? V podstatě mě zajímá, zda je možný zánět dutin bez rýmy a zda to neměl někdo podobně jako já. Díky. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.