| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobri - "Upřímně, kdybych zjistila, že mi někdo na svatbu nepřijel, protože nemá na podle něj dostatečný svatební dar, hodně by mě to mrzelo, A taky by mě napadlo, že jde o lidi, které vyškrtnu ze seznamu : "Je možné se v případě nouze obrátit jako na přátele." Protože pro mě by to znamenalo, že i mou svatbu zapisují do kolonky má dáti-dal."

Tak to je například pro mě úplně opačně. Pokud by někdo nepřijel, že nechce zatížit můj rozpočet, protože si "nezaplatí" ani co projí, tak bych to brala naopak, že je zodpovědný a chová se jako přítel, na kterého se můžu spolehnout, že vidí situaci i z mého pohledu. U lidí, kteří nejsou na hranici životního minima bych předpokládala, že nějaký dar přinesou, to je prostě společenský zvyk.

ALE kdybych věděla, že někdo je ve finanční nouzi a chtěla ho mít na své svatbě, tak bych mu předem řekla, že žádné dary nečekám a potěší mě právě jeho přítomnost. To, předpokládám, není případ zakladatelky tématu. Nečetla jsem, že je ve finanční tísni, tak jí radit 500 (za 3 lidi) je opravdu mimo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.