| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S fyzioterapeutkou moc nesouhlasím a jak vidíš sama, bolest neustupuje.
Určitě bych brala prášky na uvolnění svalů a proti bolesti. Já jsem si při blbém pohybu skřípla nerv pod lopatkou tak, že jsem se nenarovnala, nemohla jsem sedět, ležet, nic, sama doma s dítětem, bezva.
Neuroložka mi naordinovala dorsiflex a dexoket, druhý den jsem mohla chodit a třetí den už to bylo skoro dobré, brala jsem ty léky 4 dny a pak dva dny ibalgin a teprve potom, když se mi ulevilo, jsem šla fyzioterapeutovi, kdyby mi s tím hejbal dřív, tak by mi mohl ublížit. Po dvou týdnech jsem šla na masáž ke své masérce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.