| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráda bych dělala dítěti různé obilninové kaše, ale nechci používat kaše instantní z obchodu, ani umělé mléko. Vadí mi tam ty různé sojové lecitiny a umělé vitamíny, které nejsou vůbec zdravé a dítě se mi po tom osypává(mmch, nechápu proč to rvou do všech UM i pro novorozená miminka) atd.
Myslíte, že už můžu do příkrmu jednou denně cmrndnout plotučné kravské mléko, aby mi to jedlo? Mléko budu mít kvalitní. Na mléko citliví v rodině nejsme.

Pokud se někdo vyznáte ve výživě, nevíte proč tu soju rvou dneska úplně do všeho, když už se ví jak je škodlivá? Prospěšné zdraví jsou jen prý fermentované výrobky.Soja prý i simuluje ženský pohlavní hormon.

Vzhledem k tomu, že spoustu doporučení ohledně konzumování KM vydávají sami výrobci UM, jsem z těchto informací zmatená a ocenila bych nějaký nezaujatý postoj:-) Nepamatujete si, čím nás to futrovaly v dětství naše mamky, mám pocit, že jsme už od půl roku normálně baštili pribiňáky? (ne že bych chtěla dávat pribiňák, ale přemýšlím, zda tu kravskou bílkovinu dítě v tomto věku zvládne). Normálně jinak kojím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.