| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Existuje takový a takový příběh, někteří lidé věří, že je to pravda, a někteří z těchto lidí praktikují to a to (kostel atd.) - to je pak náboženství. Jiní lidé věří v Boha, ale náboženství jim je cizí. A ještě jiní lidé vůbec v Boha nevěří. A já to mám tak a tak. Každý člověk si může utvořit svůj vlastní názor.

Myslím si, že je tam důležité to "já to mám tak a tak". Např. moji rodiče mi svůj světonázor nesdělili, u otce jsem tušila, že nevěří, máma zase jednou prohodila něco že "má k Bohu svůj vlastní vztah", ale nic podrobnějšího mi k tomu nikdy neřekla - když jsem se jí pak v dospělosti ptala proč, řekla, že mě nechtěla ovlivňovat, abych si mohla udělat názor sama. Jenže jí nedošlo, že nemám z čeho si ten názor udělat, když mi o tom vůbec nic neřekla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.