| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chabíbí, chápu tě. Ikdyž mají holky pravdu v tom, že všechno by bylo lepší říct narovinu, tak třeba já jsem hodně stydlivá a takovou osobní věc bych z pusy nikdy před neznámým člověkem nevypustila. Napsala bych doktorce email nebo klidně i klasický dopis (raději doporučeně)a při návštěvě bych se jenom zmínila, že jsem jí psala. Ovšem nevím, jestli bych dokázala i to. Asi bych teda lhala. Řekla bych třeba, že jsem kdysi chodila k paní doktorce v městě XY, kde jsem bydlela a ta odešla do důchodu a od té doby jsem nikde nebyla. Nebo že jsem žila předtím v cizině. Taky se mi kdysi nevyhnulo znásilnění, trauma z toho nemám v tom smyslu, že bych se bála mužů, sexu nebo gynekologa, ale je pravda, že jsem to nikdy nikomu neřekla a vykládat nehodlám. Tady na internetu je mi to jedno, nikdo mě nezná a vlastně mám pocit, že mě to opravdu nijak nepoznamenalo, asi jsem měla výhodu v tom, že toho dotyčného jsem znala, brala jsem a beru dodnes jako ubožáka. Hodně štěstí na gynekologii a gratuluju k těhotenství :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.