| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla bych se tu poradit, jeslti někdo neřešil podobný problém jak to dopadlo.
Moje situace je následující: Rodila jsem před cca 3 roky CS pro nepostupující porod. Porod proběhl asi "normálně" CS, ale po porodu jsem měla komplikovaný zánět, po 14 dnech reoperace, pobyla jsem si v nemocnici asi měsíc. To jen pro nastínění situace. Nyní se s mužem už přes rok snažíme o další dítě, bohužel se nedaří a skončili jsme na CAR, kde mi kromě příčiny (která je řešitelná IVF) zjistili na UTZ, že mám jizvu na děloze velmi vytenčenou (ve zprávě je uvedeno na 4 mm). No a v CARu mi řekli, že mi v takovém případě ani další těhotenství nedoporučují. O další dítě ale velmi stojím. Odkázali mě ještě na konzultaci do Podolí, kde měj údajně působit lékař, který se na podobné případy specializuje, snad i dělal reoperace či co. Už jsem tam objednaná, ale prý už tam nepracuje. Snad mělo jít o MUDr. Tomáška. Neznáte ho někdo? Nevíte kde teď působí?
Nějak se mi s tou definitivou nechce smířit. Zároveň ale dítě už mám a opravdu si nedovolím riskovat tak jako bych riskovala, kdyby šlo o první dítě.
Jak s vámi zacházeli, pokud se zjistilo, že se jizva tenčí apod. I bych se případně smířila s dlouhou hospitalizací ve 3. trimestru, jen je otázka, jestli by to bylo řešení. Díky za vaše zkušenosti

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.