| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak my jsme se zasnoubili v zari s tim, ze po novem roce to zacnem resit... Jako prvni jsme si sli zamluvit misto, kde jsme chteli mit hostinu. Tam nam rekli, ze pul roku pred svatbou uz je pozde a vsechny terminy jsou zamluvene, jediny volny termin byl 5.7. (statni svatek) a pak az v zari, to jsme nechteli. Tak jsme vzali 5.7. coz byl poradny problem, protoze ve statni svatek nikdo neoddava. Takze nas na vsech radnicich odmitali. No co, ale my jsme si stejne zarizovali, co se bude na svatbe jist, jaky bude dort, uz jsem mela i vybrane saty... ale oddavajici furt nikde ~:-D no nakonec jsme meli obrovske stesti, protoze silenou nahodou jeho rodice se seznamili na horach se starostou mesta, a ten rekl, ze nam to zaridi ~g~ no a tak nejak se mi podarilo spoustu ukolu porozdavat ostatnim - tchyne mela na starost pozvanky (my jsme si je akorat navrhli), jeho sestra s pritelem zabavu, od jeho sestry pritel kolace, moje mamka kvetinovou vyzdobu, muj tatka hudbu ~t~ takze abych pravdu rekla, moc prace jsem s tim nemela, a bylo to moc hezke. Nejlepsi stejne byla svatebni noc, pro nas je to nejlepsi chvile z te svatby, kdyz jsme uz odesli do naseho krasneho apartmanu, sundali ze sebe obleceni, no pak vite co ~f~ no a pak jsme se divali na pranicka od hostu a darky :) jinak vsechny ostatni veci jsme zacli zarizovat tak mesic pred svatbou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.