| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás to vypadá spíš jako u Šešule, i když děti jsou už starší (skoro 3, skoro 5 a 8). Nějak jsou přeborníci v roztahování věcí po bytě či domě. Já se to snažím držet v mezích, i když jsem spíš chaotik než systematik, ale manžel, to je katastrofa. Když je nechám na dvě hodiny doma si hrát a jdu třeba cvičit, po návratu nacházím šťastné děti a neskutečný bo.del který likvidujeme další hodinu.

U nás je vcelku čisto (podlahy, koupelny, nádobí atd.), ale všude něco leží.

Mou noční můrou jsou návštěvy žen, pro které je uklízení hobby, naštěstí žádnou takovou nemám za kamarádku.

Nejhorší trapas byl, když k nám nečekaně přišel pan domácí projednat prodloužení nájemní smlouvy a já byla uprostřed vánočního pečení, děti si v obýváku hrály na domeček a na jídelním stole byl manželův počítač, vedle stolu rozdělané kolo. Mazec.
Tady je to jinak, každá rodina tady má pomocnici (a místní i jednu dvě chůvy) a mají formální obývák, kam si pán domu takovouhle návštěvu posadí. Ten je neustále vypiglovaný, tam se jinak nechodí. A nečekané návštěvy jsou tady běžné. Já jsem holt zvyklá jinak, že do domu si pustím jen mně blízké lidi, kterým nevadí, že se tady takhle žije.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.