| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to já jsem bordelář... prostě nemám čas vše dovést k 100 % dokonalosti - bydlíme v nestandartním 2 + 1 se zahradou... jeden pokoj mají děti (6, necelé 3) , druhý mám já s manželem - jo děti by si mohly hrát usebe, ale chtějí společnost, takže i v našem pokoji jsou často roztahané hračky....
Ráno vstanu, vytahám nádobí z myčky, nachystám vše potřebné, vzbudím dceru a mažem do školky, potom do krámu a domů ať dělám co dělám doma jsem nejdříve v 8 hodin, kde obstarám po všech stránkách prcka a jdu se nasnídat... Potom si jdu s malým stavět kostky, malovat apod. okolo 9:30 - 10 hodin jdu vařit, před 11. hodinou se s prckem najím a jdeme do školky pro dceru na 11:30. Vrátíme se domů - prcek si jde hrát nebo spát (jak kdy)a dcera jde cvičit logopedii. Potom mám chvilku čas kde je místo na nějaký ten úklid a po 14. hodině začíná nový kolotoč - kroužky dcery - úterý, středa, čtvrtek sobota tím jsou zabité, v pondělí a v pátek si přibírá někdy aktivitu navíc - vracíme se mezi 17 a 18. hodinou - a jede to znovu - večeře, natrénovat nějakou tu grafomotoriku s dcerou vykoupat a po 20. hodině kdy jdou děti spát jdu buď uklízet nebo odpadnu po denním kolotoči. V létě je to lepší nejsou kroužky, ale děti lítají neustále ven a domů takže zas natahají víc bordelu.... Jo prostě dokonale uklizeno nemám, ale žíly mi to netrhá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.