| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

prvni svatbu jsme prozila uplne v klidu, nervozni byli ostatni, protoze zenich se cestou pro kytky nekam ztratil a dorazil uplne na posledni chvili. nejvice se bala budouci tchyne :-). Druha svatba byla pred dvemi lety a konala se z mnoha duvodu mimo republiku . Na plachetnici v zatoce v San Franciscu. Puvodni verze byla mit pouze nutny obrad , ze kdyz tam nemohou byt moji dva kluci ( 23 a 22 / ani maminka / ani manzelovo ceska rodina), ze to bude mala skromna ticha svatba, ze se vezmeme za ruce odrikame jejich sliby / tam je to delsi nez nase ANO / a bude to. Behem dalsiho mesice se obrad z radnice tak nejak sam :-) presunul na kamaradovu plachetnici a dalsi tyden jsem tady v Cechach jsem shanela bile kalhoty/ v siroke sukni s volany se plachti blbe. A ja najednou chtela byt hezka..Pri uceni jejich textu slibu o vernosti, vzajemne podpore v dobrem i zlem, v bohatsvti i chudobe, ve zdravi i nemoci litovala ze tam nikdo ode mne nebude. MOje svedkova bude Americanka a oddavajici bude Cech, manzelovo kamarad .. letenku jsem koupila asi tyden pred planovanym snatkem.. A tak se mi cestou na lod docela sviral zaludek, do ceho to lezu :-). A skoro mi bylo ouvej. A pak z lode zacala hrat harmonika a objevili se schovani synove, co prileteli na otocku na svatbu. Jeden ze studia ve Francii a druhy odhrnul terminy zkouskoveho na CVUT. Ukryvali se v San Franciscu u kamarada. Letenku chlapci meli tri dny a oni meli nervy nadranc ... Sladit utajeni a odlet z Evropy, kdyz jeden se mnou byl na letisti a skoro sedel sam na kufru ... bylo narocne .. A hodne si tu konspiraci uzivali.. A od te chvile, co vylezli z kajuty a me docvaklo, koho to vidim, mi bylo uplne sumak, jestli se zakoktam nebo neco nereknu ajeslti mam klobouk rovne.. . Byli tam ti mi nejdulezitejsi a ja pochopila, ze jsem zavislak na detech a ze bych za ne dychala. Krasny den to byl..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.