| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

19.března se budoucí ženich (a budoucí otec) rozhoupal (já chtěla dřív, to nechtěl on...byly jsme spolu cca už 7let tak mi to pak už bylo šumák, zdy se vezmem či nikoli) a že se teda vezmem. Tak jsem řekla, že chci nějaké "symbolické datum"...no jo, bude ten první jarní den, to by bylo dobré...tak jsem zajela na úřad v obci, kde jsem chtěla mít obřad (malilinká vesnice, chudák starosta ani netušil, že by mohl oddávat~t~ byla to jeho první a myslím jediná svatba v životě. úplně se mu klepaly ruce i hlas-bylo to strašně roztomilé.)
za 2 dny jsme dorazili v civilu, plus 2 svědkové (to byl trochu důvod , aby tam nikdo nebyl, máma i tchyně jsou sice zlaté ženy, ale trochu mají problém udržet hranice vměšování se, radily by mi -popř. i vydíraly citově- co mám mít na sobě, jak mám být namalovaná apod...a já bych byla nakrklá, popř bychom se hádaly...tak jsem měla svatej klid. Starosta měl super řeč, sice chumelilo a bylo hnusně, ale BYLO TO SUPER!! za 2 měsíce byla ex post hostina-pařba pro kamarády a rodinu, bylo tam 60lidí, myslím si to všichni opravdu užili. Udělala bych to asi stejně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.