| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdárec holky,
Jsem zrovna dodělala rychle přiznání k silniční dani a daň z nemovitosti a zítra to musím hodit na poštu. Já si prostě tu neschopenku umím užít :o)))

Doufám, že se z té virózy brzy vyhrabu, fakt je to nějaký děsný bacil. Manželovi to šlo na ucho, teď dostal antibiotika a kdyby mu to nepomohlo, tak by mu ho snad píchali a ještě nějak odsávali to, co má za bubínkem. Brrrr, hrozná představa. A já jelikož mám taky trochu zalehlé uši, doufám, že se to spraví.

Co se týká pindíka, tak dr. říkala, že to taky řeší na chirurgii mastičkou, ale myslím, že tu návštěvu tam zatím odložím. Však není kam spěchat, záněty zatím žádné nemá a to je hlavní.

Hani, taky mi dr. říkala, ať se na oční objednáme brzy, že tam jsou hodně dlouhé objednací termíny. Máme jít do Motola. Já doufám, že to u nás bude v pohodě, to oční je spíš na náš popud.
S tou školkou jsem taky ráda, že to dobře zvládá, teď ještě aby dal i tu „velkou :o)))
Tady ho asi extra neprudí. Zatím se tam pořád těší, hlavní je, že tam jede ráno s tátou autobusem :o)))

Maffii, my Priorixu zatím úspěšně odoláváme :o) Budu muset na jaře dr. přesvědčit, aby mi pro školku napsala, že mám individuální plán očkování. Teď mi vyplňovala papír pro tuhle školku, kam chodí Petřík a napsala tam, že Priorix není naočkován na žádost rodičů. To nevím, jestli by v té normální školce prošlo. Tahle malá školka je sice taky pod městem, ale tenhle papír je zde myslím jen jako formalita.
Jó, kdybych měla víc prašulí, tak bych taky od září asi zvolila Montessori školičku. Moc se mi tam líbí ten přístup k dětem a Petříka i baví ty Montessori hračky. Dneska měl mít zrovna herničku, ale bohužel neměl doma nikoho zdravýho, kdo by tam šel s ním. Tak hold až za týden. Minule prý snad celou dobu dělal růžné obrázkové puzzlíky.
Jinak u nás bude zápis do školek mnohem později, ještě to není ani vyhlášené. Loni to snad bylo až koncem dubna. To taky nechápu, že to není nějak víc sjednocené.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.