| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Strašidlo, jaký má tohle téma důvod, podtext, proč ses chtěla na tohle ptát? Jestli můžu do toho vstupovat, je to totiž pro mě velice aktuální.
Před silvestrem tu proběhlo něco podobného a tys mi předpověděla tři věci - podívej se na datum, dvě se už plní! Chlap zklamal, lhal, kupodivu to bylo rychlé, naštěstí bezbolestné. Prcek se opravdu zlepšuje, mílovými kroky, doslova před očima (ťukťuk). Bláhově jsem si vysnila, že ve škole vše zastře ten momentální stav, ale ten zápis byl výbuch, on všechno věděl, ale jeho způsob podání jim okamžitě napověděl.. dořešíme to, snad zdárně.. Hrozně to na mě dolehlo, vzalo mě to, večer jsem si nalila panáka griotky, samozřejmě jsem kolem něj chodila až jsem na něj zapoměla - takový je můj vztah k alkoholu :)
Třetí věc byla nějaká cesta. To mě překvapilo. Nemám ambice ani touhu (ani peníze, možnosti) cestovat. Ale včera mě napadlo, že jsi možná myslela jinou cestu - já nejsem já, poslední dny tohle na mě útočí, teda spíš nenápadně přitahuji informace, knihy, lidi o tom nalezení, o osobním růstu, esoterické, přes anděly nebo taroty, taky třeba RUŠ, dokonce na mě na nějaké návštěvě vykoukl i Dale Carnegie - ale jsem zablokovaná a mám strach..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.