| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vcera se mmi zdalo, ze me chce vysat upir...jsem se probudila a byla minuta pred pulnoci. Manzel nebyl doma, rozsvitila jsem lampu a nerada jsem zase usnula. Ta minuta pred pulnoci me vydesila~:-D
Jinak...asi ne, ale ze neco mezi nebem a zemi existuje, tomu verim~;)
Ad....mam divnou predtuchu, co se tyce bydleni. $x za svuj zivot jsem stala pred nejakm domem a pocitove ze me vypadlo /ci jen proletlo hlavou/..tady bych chtela bydlet. Ve vsech pripadech jsem tam za par let bydlela. Naposledy me to vydesilo, sedela jsem kdysi s kamaradem /ted uz manzelem/ v aute a jela jsem s nim do jacht clubu. Poprve co jsem tam byla. Kdyz jsme pijizdeli, tohle mi probehlo hlavou. Prislo to tase zevnitr, od srdce. Kdyz mi to doslo, docela me zamrazilo, neb muj kamarad nebyl muj typ~:-D...za par let jsme tam budovali nas letni byt~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.