| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

HOFLENKO je dobře, že máš zákrok za sebou, snad to bude už trvalé!! A budeš mít klid. A kluci jsou pašáci, že to zvládli!! Moc vám přeju krásné a klidné vánoce v novým baráčku, určitě to bude super!!!

ILLAAA teda to máte nadělení!!! To jsi dobrá, žes v tak krátkým čase našla tchánovi pečovatelskej dům, to je v dnešní době sci-fi.
Je mě líto, že nakonec skončil ve špitále, snad je z nejhoršího venku. A tchýně snad bude opatrná a když už se nechala propustit předčasně, tak bude odpočívat a uzdraví se!

A Petříkovi i tobě přeju vydařený první den ve školce!! Já to pokaždý u dětí obrečela, ale děti to zvládly v pohodě, tak snad to Petřík taky tak zvládne.

Ať i ty se uzdravíš, tvoje dohoda s tělem mě pobavila ~t~

SEMÍNKO tak to jsi šikula letos, já mám jen mikulášský perníčky, co jsme dělaly s dětma asi před týdnem a na vánoce zatím nic. Zajednak nemám vůbec už na to čas, a za druhý mě štvou, nechtějí poslední dobou skoro nic jíst, loni pojedli jen dva, tři druhy a zbytek jsem zamrazila a pak dojedla já...tak to letos fakt nějak přehánět nebudu (manžel se směje že to říkám každej rok a pak mám 16 druhů). A zázvorky, který jsem píkávala takhle brzo letos nedělám, tak začnu až později.
Zato už mám ale v práci schovaný na to cukroví krabice od obálek ~j~.

Rubínek je šikulka a rozoumek. Naše to taky moc baví.

MINONK tak jak bříško? Necháte si říct co to bude nebo chcete překvápko? Co Daník ve školce, už je mazák, ne?

MAFFII kluci jsou oba moc šikovní, jak ty letošní změny zvládají. A Ondra mě pobavil, jak má kolem sebe harém!
Opožděně Ondrovi vše nejlepší k svátku!!!~x~

A co ty vlastně máš za profesi? Myslíš, že bude náročný se po mateřské do toho vpravit?
Já mám pocit, že mě odešlo na MD půl mozku a rozcházím to teda hooodně bolestně a pomalu ~t~

Všem vám přeju krásný advent, hlavně bez spěchu a nemocí!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.