| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky.
tak jsem zpátky z nemocnice. už jsem byla zkušená a věděla co mě čeká, ale stejně je to děs běs. opět jsem špatně snášela narkozu a ještě víc odloučení od kluků. musím pochválit manžela, že to všechno zvládnul a ani nevyužil pomoc babiček. včera mě pustili, takže zítra jdu na vyndání stehů a pohovořit s dr. Prý mi odstranili cystu a část vaječníku, ale něco nechali, tak jsem zvědavá, jestli to bude fungovat.

SEMINKO prosimtě tys mi jednou psala něco o Jonášových kapkách ? mohla bys mi napsat něco víc ? kde je seženu a kolik stojí ? buď mi písni sem nebo na mejl- hoflenka@volny. cz Dík moc. už bych se nerada do nemocnice zase vracela.

ILLA s tchyni teda mazec,ale jsi skvělá, jak jste se zvládli postarat o tchana a ještě mu sehnat to mistečko v pečovateláku. já si nějak nedovedu představit, že bych se měla ještě starat o dalšího člověka, sama to ho mám až dost...

MAFFI, tak už nastupuješ ? hlavně že se Daníkovi líbí ve školce a Ondra jako miláček žen mě pobavil. je to hezký, viĎ sledovat ho jak roste a najednou budí zájem opačného pohlaví.

MARKET nevim co říct, je mi to s tvou sestřičkou taaak líto. fakt jsem myslela, že se uzdraví a všechno bude dobré. že už jste si zažili dost trápení. že když se uzdravila Kačenka po tom ošklivém úraze, už budete šťastní a budete se radovat... a ona další rána. ach jo. i když je dnešní medicína velemocná, musí to být neskutečně těžké. nevím, kde člověk najde sílu, aby se nezbláznil a dokola se neptatl PROČ právě já... ale pevně věřím, že vás čeká dobrý konec a že se pro Lenču najde vhodný dárce. moc držím ~R^

MINONK velká gratulace ~g~. Bohužel strachu se nezbavíš už nikdy, ale nesmíš si to připouštět. miminko si k vám našlo cestu, tak musíš věřit, že bude všechno dobré. nemáš proč se bát. je super, že se vám zadařilo tak brzy, Daník bude mít prima partáka nebo parŤačku na zlobení... mmch dáte si říct, co to bude ? a pochlubíš se ? ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.